To był już ostatni konkurs miejski organizowany przez nasze przedszkole w tym roku szkolnym. Zaprosiliśmy do udziału żorskich przedszkolaków  – 2-osobowe zespoły dzieci 5 i 6-letnich. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu propagującego zasady dobrego zachowania, a technika wykonania prac zależała od autorów.

Celem konkursu było utrwalenie nawyków kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach, propagowanie pozytywnych wzorców zachowań, rozwijanie umiejętności współdziałania z rówieśnikami, zaangażowanie dzieci do podejmowania wyzwań i rozwijania twórczego myślenia.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom za chęć udziału w konkursie, za zaangażowanie dzieci i gratulujemy pomysłowości.

Laureatami konkursu zostali: Jakub Trzópek i Tymon Wargacki (6-latki, nauczyciele: Julia Pszczółkowska, Martyna Samol, Przedszkole nr 12) oraz Lena Pyrek i Kacper Pyrek (7-latki, nauczyciel: Wioleta Tobiasz, Przedszkole nr 12) Gratulujemy!

Tegoroczna edycja konkursu jest już za nami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się z Wami w pierwotnej, stacjonarnej formie.  Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału za rok!

Organizator: mgr Sabina Przymusińska

Skip to content