W tym roku rywalizacja w konkursach miejskich odbywa się na odległość. Tak było i tym razem. Konkurs „W magicznym świecie baśni Andersena” adresowany był dla dzieci 5 i 6-letnich, których zadaniem było wymyślenie innego zakończenia (wybranej przez siebie) baśni Andersena, a ponadto narysowanie końcowej sceny baśni. We wszystkie prace dzieci włożyły dużo wysiłku! Serdecznie dziękujemy nauczycielom za chęć udziału w konkursie, za zaangażowanie dzieci i gratulujemy pomysłowości.

Laureatami konkursu zostali: Filip Machulec (5 lat, I miejsce, ZSP-5), Michał Borkowski (5 lat, I miejsce, ZSP-5) i Franciszek Śliwa (5 lat, II miejsce, P-12).

Zgodnie z regulaminem, laureatom nagrody dostarczymy do placówki, natomiast z pozostałymi nauczycielami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim nauczycielom, przygotowującym dzieci jeszcze raz dziękujemy. Tegoroczna edycja konkursu jest już za nami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się z Wami w pierwotnej, stacjonarnej formie.  Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału za rok!

Organizatorzy: mgr Katarzyna Matczak-Koczy i mgr Sabina Przymusi    

Skip to content